POZNAJ NAS LEPIEJ

Profesjonalne doradztwo kredytowe, pomoc w uzyskaniu kredytu, porównanie ofert banków oraz konsulting finansowy - tym właśnie zajmujemy się w Ex Finanse. Jesteśmy ekspertami kredytowymi, których doświadczenie oraz wiedza gwarantują wybór oraz otrzymanie najlepszych form dodatkowego finansowania. Pomagamy naszym Klientom uzyskać kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny (kredyt na mieszkanie); w obszarze naszych działań znajdują się także kredyty dla firm. Zawsze dobieramy rozwiązanie do człowieka i jego indywidualnej sytuacji - nigdy odwrotnie! Współpracujemy z kilkudziesięcioma polskimi bankami, co daje nam możliwość zaproponowania różnorodnych, skrojonych na miarę potrzeb i realnych możliwości produktów finansowych. Zapewniamy doradztwo i pomoc na każdym etapie ubiegania się o kredyt bankowy, odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości. Cechuje nas nie tylko wysoka kultura osobista, doświadczenie i wiedza, ale również życzliwe, przyjazne i życiowe podejście do Klientów, którzy chwalą sobie nasze usługi i polecają nas swojej rodzinie, bliskim czy współpracownikom. Co ważne, nasza pomoc w uzyskaniu kredytu jest bezpłatna. Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia na którymkolwiek z etapów współpracy.

Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że branża finansowa nie ma dla nas najmniejszych tajemnic. Jako profesjonalni doradcy pomagamy w uzyskaniu kredytów o warunkach atrakcyjnych dla naszych klientów. W tym celu porównujemy oferty różnych banków i instytucji – zajmujemy się ich szczegółową analizą, tak aby zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązanie, doskonale dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości finansowych.

To jednak nie koniec. Nie tylko zajmujemy się porównywanie ofert banków, ale też oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu kredytu. Pomagamy w zebraniu całej potrzebnej dokumentacji, wypełnianiu wszelkich istotnych wniosków, a także w rozmowach z pracownikami banków w imieniu naszych klientów. Innymi słowy, proponujemy obsługę od początku do końca, aby nasi klienci mogli w szybkim czasie cieszyć się uzyskanymi pieniędzmi.

Zajmujemy się także pilnowaniem wszelkich terminów i przypominaniem o konieczności podejmowania pewnych działań, tak aby mieć pewność, że bank udzieli kredytu. Ponadto dzielimy się naszą praktyczną, podpartą doświadczeniem wiedzą w zakresie branży finansowej.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych